Genel

‘Sakarya Akülü Araba Dünyası’ Olarak İstanbul Oyuncak Fuarına Katıldık

'Sakarya Akülü Araba Dünyası' Olarak İstanbul Oyuncak Fuarına Katıldık 1

Her çocuğun hayalini süsleyen Akülü Arabalar, artık daha da heyecan verici bir hal aldı. Bu heyecanı bir üst seviyeye taşımak için İstanbul Oyuncak Fuarı’na katıldık ve sektördeki lider oyuncak firmalarıyla bir araya geldik.

Sakarya Akülü Araba Dünyası olarak, fuar boyunca tüm akülü araba üreticileriyle yoğun bir şekilde görüşerek sektördeki güncel trendleri ve teknolojik yenilikleri değerlendirdik. Aynı zamanda, çeşitli oyuncak firmaları, toptancılar ve distribütörlerle yapılan görüşmelerimiz,  önemli işbirliği fırsatlarını beraberinde getirdi.

Hedefimiz, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır. Bu doğrultuda, İstanbul Oyuncak Fuarı’nda gerçekleştirilen etkinlikler ve görüşmeler, bu hedefe ulaşma yolunda önemli bir adım oldu. TÜYAP’da gerçekleşen fuar , Ülkemizdeki lider sektöreri bir araya getirerek, çocukların hayal dünyalarını renklendirmeye ve onların gelişimine katkı sağlamaya devam edecektir.

Fuardaki Kazanımlarımız.

Başarılı İletişim Yeteneği: Fuar boyunca tüm akülü araba üreticileriyle, oyuncak firmalarıyla, toptancılar ve distribütörlerle etkili iletişim kurduk. İletişim becerilerimizin güçlü olduğunu gözlemledik.

Geniş Ürün Portföyü: Akülü arabaların yenilikçi tasarımları ve fonksiyonları müşteriyi oyuncaklarla birleştiren bir göz ile düşünerek empati yaparak değerlendirme fırsatı bulduk. Ürün portföyümüzün güçlü ve çeşitli olduğunu, fakat ürün seçeneklerimizi daha fazla artırmamız gerektiğini deneyimledik.

Fiyatlandırma Stratejisi: Müşterilere en uygun fiyatı sunma hedefimizde daha tutarlı olabilmek için aynı ürün grubuna benzer ürünlerin ! Fiyat – kalite – özellik bakımından yakinen değerlendirerek muadil ebat ve işlevlerde olan en uygun arabaları daha uygun rakamlara müşteriye sunmak için yoğun araştırmalar yaptık.  Piyasa rekabeti ve maliyet faktörlerini daha detaylı bir şekilde değerlendirerek sizlere en uygununu ulaştırmayı hedefliyoruz.

Genel Olarak Toparlayacak Olur İsek 07.03.2024′ de Yaptığımız Çeşitli Etkileşimler Sonrası;

Sakarya Akülü Araba Dünyası‘ Olarak İstanbul Oyuncak Fuarına Katıldık, Tüm Akülü araba üreticileri ile görüştük, çeşitli oyuncak firmaları, toptancılar, distribütörler gibi sektörde başı çeken firmalar ile bilgi alışverişinde bulunduk. Sizlere en iyisini en uyguna buluşturma hedefiyle çalışıyoruz.

 

Fuarda Görüşme Sağladığımız Firmalar;

AKAR TOYS, FURKAN TOYS, PİLSAN, UJ TOYS, Selay TOYS, ADEN OYUNCAK, BALONEVİ, Halley OYUNCAK, Birlik OYUNCAK, MicroMax TOYS, Samatlı OYUNCAK, Vardem OYUNCAK.

Özellikle ! Akar Toys, Furkan Toys, Aden Toys ve Samatlı Oyuncağa ilgi ve alakalarından dolayı teşekür ederiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir