Genel

Akülü Araba Kumanda Eşleşme Eşleştirme Yöntemi !

Akülü Araba Kumanda Eşleşme Eşleştirme Yöntemi ! 1

Ülkemizde Birçok Akülü Araba Markası var ve hepsi birbirinden farklı farklı anakart ve kumanda sistemi kullandığından dolayı, kumanda eşleştirme hakkında çokça sorular sorulmaktadır.

                      Sorulan sorulara cevap olması bakımından, çeşitli marka ve modellere yönelik kumanda eşleştirmeleri hakkında bilgi vereceğiz. !

 

Pilsan Kumandalı Akülü Araçlar !

1-) Pilsan Attack Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Attack Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

2-) Pilsan Tery Bery Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Tery Bery Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

3-) Pilsan Fortune Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Fortune Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

4-) Pilsan Arizona Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Arizona Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

5-) Pilsan Ranger Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Ranger Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

6-) Pilsan Star Wheels Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Star Wheels Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

7-) Pilsan Fantastic Fantastik Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Fantastic Fantastik Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

8 -) Pilsan TosTos Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan TosTos Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

9-) Pilsan Quenn Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Quenn Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

10-) Pilsan Powerful Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Powerful Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

11-) Pilsan Panter Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Panter Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

12-) Pilsan Forza Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Forza Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

13-) Pilsan Limited Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Limited Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

14-) Pilsan Champion Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Champion Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

15-) Pilsan Raider Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Raider Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

16-) Pilsan Apache Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Apache Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

17-) Pilsan Speedsonic Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Speedsonic Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

18-) Pilsan Jaguar Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Jaguar Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

19-) Pilsan Tornado Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Tornado Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

20-) Pilsan Atmaca Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Atmaca Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

21-) Pilsan Wild Cat Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır ( kartlı kontak sisteminden kart çekilir akülü araba kapanmış olur), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindekı ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (kontak anahtarı takılır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Pilsan grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlar izlenerek sağlanmaktadır.

    Pilsan Wild Cat Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın ! Eklenecek !

 

 

BabyHope Kumandalı Akülü Araçlar !

 

22-) BabyHope 436 E-Drive-5 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın sağ kapısı orta kısmında bulunan aç kapa butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (buton açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır. (Not: Bazı eski seri anakartlı olan modellerde kumanda üzerindeki tuşa basılı tutulurken aç kapa tuşunu açmanız gerekebilir. ! Dikkatinize !!! )

    BabyHope 436 E-Drive-5 Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

23-) BabyHope 437 Q-SUV 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 437 Q-SUV Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

24-) BabyHope 439 A BHU 12 Volt Akülü Araba Jeep Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanız açık ise gösterge kısmının ortasında direksiyonun hemen sağ tarafında yer alan kontak kısmından, Kontak Anahtarı ile sola çevirilerek kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı ile sağa çevirilerek açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 439 A BHU Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

25-) BabyHope 440 Bugo Drive 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 440 Bugo Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

26-) BabyHope 441 Quattro 4×4 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 441 Quattro Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

27-) BabyHope 442 Cougar 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanız açık ise gösterge kısmının ortasında direksiyonun hemen sağ tarafında yer alan kontak kısmından, Kontak Anahtarı ile sola çevirilerek kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı ile sağa çevirilerek açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 442 Cougar Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

28-) BabyHope 443 XC Power 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba (Işıklı Teker Akülü Araba) Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanız açık ise gösterge kısmının ortasında direksiyonun hemen sağ tarafında yer alan kontak kısmından, Kontak Anahtarı ile sola çevirilerek kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı ile sağa çevirilerek açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 443 XC Power Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

29-) BabyHope 444 GTR Sport 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın göstergelerin bulunduğu yerde direksiyonun sağ tarafında bulunan aç kapa butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (buton açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope 444 GTR Sport Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

30-) BabyHope W-431R 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın göstergelerin bulunduğu yerde direksiyonun sağ tarafında bulunan aç kapa butonundan kapatılır, bazı modellerde Start&Stop tuşu bulunmaktadır kapatılması gerekir), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (buton açık konuma alınır, bazı modellerde Start&Stop tuşu ile açılması gerekir), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok BabyHope grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

    BabyHope W-431R Özellikleri, Detaylı Ürün Bilgisi, Karşılaştırma Yapabilme, Yorumları ve YouTube Videosu İçin Tıklayın !

 

Baby2Go Kumandalı Akülü Araçlar !

 

31-) Baby2Go 2393 Tiger 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanız açık ise gösterge kısmının ortasında direksiyonun hemen sağ tarafında yer alan kontak kısmından, Kontak Anahtarı ile sola çevirilerek kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı ile sağa çevirilerek açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

 

32-) Baby2Go 2394 Suv 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

 

33-) Baby2Go 2095 Suv 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.

 

 

34-) Baby2Go 2395 Safari Kırmızı 12 Volt Akülü Araba Jeep Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanız açık ise gösterge kısmının ortasında direksiyonun hemen sağ tarafında yer alan kontak kısmından, Kontak Anahtarı ile sola çevirilerek kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı ile sağa çevirilerek açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
35-) Baby2Go 2099 12 volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın sağ kapısı orta kısmında bulunan aç kapa butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (buton açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır. (Not: Bazı eski seri anakartlı olan modellerde kumanda üzerindeki tuşa basılı tutulurken aç kapa tuşunu açmanız gerekebilir. ! Dikkatinize !!! )
36-) Baby2Go 2098 12 volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın sağ kapısı orta kısmında bulunan aç kapa butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (buton açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır. (Not: Bazı eski seri anakartlı olan modellerde kumanda üzerindeki tuşa basılı tutulurken aç kapa tuşunu açmanız gerekebilir. ! Dikkatinize !!! )
37-) Baby2Go 2396 Offroad Akülü Araba 12 Volt Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
38-) Baby2Go 2096 Bonny 12 Volt Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın göstergelerin bulunduğu yerde direksiyonun sağ tarafında bulunan aç kapa butonundan kapatılır, bazı modellerde Start&Stop tuşu bulunmaktadır kapatılması gerekir), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (buton açık konuma alınır, bazı modellerde Start&Stop tuşu ile açılması gerekir), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
30-) Baby2Go 2299 Gtx Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki M tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Baby2Go grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
Furkan TOYS Kumandalı Akülü Araçlar !
41-) Furkan Toys Akülü Arabaları Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanız i8, lamborghini, maserati Suv modellerinde farklılıklar göstersede ışıklı Start&Stop tuşu veya aç kapa butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki S tuşuna 5 saniye basılı tutulur kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop tuşunu veya aç kapa anahtarını, butonunu açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Furkan TOYS grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
DOLU TOYS Kumandalı Akülü Araçlar !
41-) Dolu 8097 Daytona 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
42-) Dolu 8081 Hunter 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi :  Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (Kontak Anahtarı kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
43-) Dolu 8083 Commando 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi :  Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (Kontak Anahtarı kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
44-) Dolu 8086 Sahara 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (Kontak Anahtarı kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
45-) Dolu 8094 Dakota 6 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
46-) Dolu 8191 Ride-On Car Dakar 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
47-) Dolu 8193 Pick – Up 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
48-) Dolu 8099 Montana 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
49-) Dolu 8098 Grand SUV 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
51-) Dolu 8095 Sport Coupe 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
51-) Dolu 8093 Willy 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
52-) Dolu 8096 Lombardo 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
53-) Dolu 8092 Leopard 6 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
54-) Dolu 2585 Unicorn 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi :  Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (Kontak Anahtarı kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Kontak Anahtarı açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
55-) Dolu 8085 Neon 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
56-) Dolu 8169 Tiago Nitro 6 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Jip Kumanda Eşleşmesi : Kumanda üzerindeki piller takılı ise önce çıkartılır, açık ise akülü araba kapatılır (akülü arabanızın gösterge kısmının ortasında bulunan ışıklı Start&Stop tuşu bulunan butonundan kapatılır), kumandaya piller takılır ve kumanda üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar (anakartı arama moduna geçer), sonrasında akülü arabanız açılır (Start&Stop butona açık konuma alınır), kumanda üzerindekı ışık sabit bir şekilde yanar böylece eşleşme sağlanmış olur. Birçok Dolu grubunda kumanda eşleşmesi bu adımlara benzer şekilde olmaktadır.
57-)
.
.
.
ALİŞ TOYS Kumandalı Akülü Araçlar !
60-) Aliş TOYS Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Kumanda Eşleşmesi : Kontak kapalı iken, uzaktan kumanda üzerindeki CODE butonuna basılı tutarak kontağı açınız, uzaktan kumanda üzerindeki kırmızı ışık yanıp sönüyor ise, kodlama işlemi başarıyla tamamlanmıştır.
61-) Akar TOYS
62-) Kraft
63-) İthal Gruplarda
64-) Uj TOYS
65-) Feber
66-) Peg Perego
67-) BM Toys
68-) Lisanslı ÜRÜNLER !
69-) Baby Toys
70-)
…! -) Diğer Marka ve Modeller Zaman İçinde Güncellenerek Eklenecektir. Anlayışınız ve Sabrınız için teşekkür ederiz.
 Sorularınız var ise lütfen ! 
0-540-100-54-54 Numaralı hattımızdan WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla ulaşınız. ! Anakart ve Kumanda görseli atarsanız destek sağlayabiliriz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir